Pogledajte Zvezdin teror! 5 golova protiv Kolubare, Pavkov i Katai se takmiče (VIDEO)

16.07.2022

18:35

0

Pravi blickrig crveno-belih

milan pavkov i aleksandar katai - Copyright FK Crvena zvezda

Crvena zvezda prosto razbija Kolubaru u drugom kolu Superlige. Za 25 minuta smo videli četiri gola, po dva Pavkova i Kataija.

Prvi je "pao" kada je Aleksandar Katai utrčao u šesnaesterac sa leve strane, baš svi su očekivali da će centrirati, ali je Zvezdin "mozak" predriblao dvojicu odbrambenih igrača, šutirao u suprotni ugao i pogodio mrežu.

Samo pet minuta kasnije, videli smo sjajnu akciju po desnoj strani. Osman Bukari je vratio loptu Nikoli Stankoviću, a ovaj je sjajnim centaršutom našao Milana Pavkova, koji je povisio na 2:0.

Igrao se 22. minut kada smo slobodno konstatovali da je pitanje pobednika rešeno. Pavkov je postigao svoj drugi gol na meču, ali je i Mirko Ivanić odradio veliki deo posla izbacivanjem gostujućeg golmana iz igre.

I tri minuta kasnije stigao je i drugi gol Kataija.

A do poluvremena je već "pukla petarda" - strelac je bio Gelor Kanga.