Partizan izjednačio iz poklon penala! VAR kaznio neverovatnu glupost Mlađovića! (VIDEO)

15.07.2022

18:35

0

Crno-beli se ekspresno vratili u meč

Screenshot 2022-07-15 at 20.33.59 - Copyright Printscreen/Arena sport

Partizan se ekspresno vratio u meč u Nišu. Pošto su primili kiks gol na samom otvaranju meča posle samo dva minuta igre, crno-bele je malo pogledala i sreća.

Strelac vodećeg gola za Radnički Bojan Mlađović napravio je neverovatnu glupost u 11. minutu.

Lopta je išla van kaznenog prostora, Vujačić je trčao za njom paralelno sa gol aut linijom, leđima okrenut golu, a onda ga je fudbaler Nišlija nagazio i bez ikakvog razloga odgurnuo na liniji kaznenog prostora.

Glavni arbitar je prvo dosudio faul, a potom je na asistenciju iz VAR sobe promenio odluku i pokazao na belu tačku, odakle je Natho rutinski zatresao mrežu za 1:1.