Španci sigurni da je Jović na Instagramu pokazao gde će igrati sledeće sezone

19.06.2022 | 11:25

Autor: Dejan Petković

Srbin se otrkio, ne zna da li namerno ili slučajno

Copyright MN Press

Svakim danom postaje sve izvesniji odlazak Luke Jovića iz Real Madrida, a kako stvari stoje najbliži je u ovom trenutku da postane centarfor Fiorentine.

Mundo deportivo piše da je Fiorentina poslednjih dana kontaktirala Real Madrid i da je tema bio dolazak Jovića, ali i povratak Alvara Odriozole u Real, posle sezone na pozajmici sa veoma dobrim učinkom u dresu ljubičastih.

Fiorentina želi pozajmicu na jednu sezonu gde će preuzeti 50 odsto njegove plate. U ovom trenutku nisu spremni za otkup ugovora jer je odigrao svega 551 minut na 19 utakmica, ali treba verovati da će sporazum sadržati takvu klauzulu koja bi se aktivirala narednog proleća.

Instagram printscreen
 

Kao još jedan dokaz u prilog informaciji o selidbu u Firencu, španski dnevnik piše da je Srbin počeo da prati Fiorentinu na svom zvaničnom Instagram nalogu.

BONUS VIDEO:

https://www.youtube.com/results?search_query=skuplja%C4%8Di+metala

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam