15:26 >> 16:06

0

Daniel Aleksić vodio Bašakšehir do pobede protiv Konjaspora Marka Jevtovića

Copyright Profimedia/PACIFIC PRESS/SIPA/

Aktuelni šampion Turske, ekipa Bašakšehira ostvarila je treću pobedu (1:2) u domaćem prvenstvu golom srpskog reprezentativca Daniela Aleksića. Bivši napadač Vojvodine bio je najprisebniji u 57. minutu, kada je odigran pravi “fudbalski bilijar” u kaznenom prostoru domaće Konje, da bi se na kraju sve završilo udarcem Srbina iz neposredne blizine za 0:2.

Ovaj Milan gazi redom: Na Dačija areni Ibra prodao “makazice” Udinezeu (Video)

Pre Aleksićevog pogotka mreža se tresla zbog drugog Srbina. Reč je o bivšem fudbaleru Partizana Marku Jevtoviću, koji je pokušao da spreči vođstvo gostiju u 45. minutu, ali je njegova intervencija na drugoj stativi završena šutem na sopstveni gol.

Aleksić je odigrao šest mečeva u domaćem prvenstvu i gol u Konji mu je prvi ovde sezone. Bašakšehir je na sedmom mestu sa tri pobede, jednim remijem i tri poraza, dok Konja ima jednu pobedu, tri remija i dva poraza, dovoljno za 16. poziciju.

Ova Barsa je daleko od šampionske, Mesi u trenutku očaja napravio potez za svaku osudu (video)