Četiri gola i podela bodova! Kolubara dva puta vodila, Mladost srećna otišla iz Lazarevca!

01.04.2022

19:09

0

Atraktivan meč sa pregršt uzbuđenja

20211206mrJankovic3 - Copyright MN Press

Fudbaleri Kolubara i Mladosti remizirali su rezultatom 2:2 u 29. kolu Linglong Superlige Srbije.

Domaći su bolje otvorili meč i poveli u 20. minutu preko Andrije Radovanovića. Ipak, radost je trajala samo četiri minuta, s obzirom na to da je Nemanja Mićević u 24. minutu zatresao mrežu domaćina i izjednačio na 1:1.

U drugom delu su Lazarevčani ponovo krenuli ofanzivnije i u 59. minutu poveli sa 2:1 preko Andreje Stojanovića. Interesantno je da je Đorđe Gordić samo nekoliko sekundi pre toga imao šansu da dovede Mladost u prednost, ali je nije iskoristio.

Konačan rezultat postavio je Sava Petrov u 68. minutu utakmice.