Vlahoviću majstore! Srbin prekinuo "post"! Piksi se smeška i gleda kako DV7 pakuje i daje golove! (VIDEO)

14:34

0

Sada se, sa 21 golom izjednačio na vrhu liste strelaca sa Imobileom iz Lacija

Tan2022-3-20_154427441_1 x - Copyright Marco Alpozzi/LaPresse via AP

Dušan Vlahović ponovo je dao gol za Juventus. Reprezentativac Srbije nije bio strelac u poslednja četiri meča, računajući sva takmičenja, ali je danas bio uspešan. U utakmici 30. kola Serije protiv Salernitane, Vlahović je postigao gol u 29. minutu, za 2:0.

Tako je DV7 prekinuo "post", pošto je 26. februara dao dva gola Empoliju.

Tanjug/Marco Alpozzi/LaPresse via AP)

Gol je dao posle centaršuta De Šilja, a treba reći da je u 5. minutu bio asistent Paulu Dibali.

Pogledajte "nebeski skok" Vlahovića.

Nekadašnjem centarforu Partizana i Fiorentine ovo je bio 21. gol u sezoni, pa se izjednačio sa Ćirom Imobileom, iz Lacija.

Takođe, ovaj gol može da raduje i selektora Srbije Dragana Stojkovića Piksija, pošto naše "orlove" u narednim danima očekuju dve prijateljske utakmice. U četvrtak će u Budimpešti igrati protiv Mađarske, a pet dana kasnije u Kopenhagenu, protiv Danske.

Naravno, Vlahović je na spisku, a Stojković od napadača računa i na Aleksandra Mitrovića iz Fulama i Luku Jovića iz Real Madrida.

Okupljanje u Sportskom centru u Staroj Pazovi zakazano je za sutra.