Mitrogoooool! Nestvarna serija je nastavljena, pao je i 35. u sezoni! (VIDEO)

08.03.2022

21:46

0

Ne zaustavlja se srpski napadač, pogodio je u pobedi Fulama od 5:1 nad Svonsijem

mitrovic2 - Copyright Profimedia

Ne staje Aleksandar Mitrović!

Mitrogol je na gostovanju Svonsiju postigao 35. gol u sezoni, a uz to ima i sedam asistencija, pa se može reći da je najzaslužniji za to što je Fulam trenutno lider Čempionšipa i na najboljem putu da se vrati u Premijer ligu.

Fulam je slavio na kraju sa 5:1! Pored Mitrovića Kabango je postigao autogol, a strelci su još bili Rid dva puta i Vilijams dva puta.

Mitrović je pogodio u 46. minutu za prednost od 1:0 na gostovanju Fulama Svonsiju. Imate utisak da ne može da prođe meč, a da Mitrović ne zatrese mrežu.

Vodi Fulam ka Premijer ligi!

Nedugo posle Mitrovićevog gola u 46. minutu Fulam je povisio prednost na 2:0, a autogol je postigao Kabanog u 52. minutu utakmice i tada je bilo jasno da će bodovi u London.

Zanimljivo je da do kraja Čempionšipa ima još 11 utakmica!