Šou Zvezdinog trenera! Katai dao svoj prvi gol Pazarcima, a Stankovićeva reakcija je "pokidala" (FOTO/VIDEO)

06.03.2022

16:17

0

Već u 21. minutu bilo je 4:0 za domaćina

Untitled - Copyright Printscreen / Youtube / TV Arena sport

Fudbaleri Crvene zvezde su na poluvremenu utakmice 26. kola Superlige Srbije protiv Novog Pazara vodili sa 4:0, zahvaljujući golovima Aleksandra Kataija (dva), Mirka Ivanića i Ohija Omoijuanfoa.

Već u 21. minutu duela na stadionu "Rajko Mitić" bilo je 4:0, a reakcija šefa struke Dejana Stankovića posle drugog gola, odnosno Kataijevog prvog bila je zanimljiva. Šaljivo je pokazao ka "desetki" svog tima "mogu i da te menjam".

Slično je pokazao i kada se Ivanić upisao u strelce.

Ineče, tokom meča, Delije su čestitale Dragoviću 31. rođendan.

Transparent je bio "Kakav deda, takav unuk". To je naslov jednog od filmova iz serijala "Žikina dinastija", a ujedno i aluzija da je na reprezentativca Austrije da dođe u Zvezdu (uz ostale uobičajene faktore) uticao i deda.

Inače, danas je i proslavljen 77. rođendan crveno-belih koji je zvanično bio u petak.