Opet i opet Vlahović, dva gola večeras! Kakav je majstor srpski golgeter! Sigurni su smrt, porez i da će Dušan pogoditi! (VIDEO)

26.02.2022

19:01

0

Sjajna forma fudbalera Juventusa, skoro pa neverovatna!

Tan2022-2-26_19593942_0 - Copyright Foto: Marco Bučo/LaPreše via AP

Neverovatni Dušan Vlahović. Nova utakmica - novi gol u crno-belom dresu! Tačnije, dao ih je dva u pobedi Juventusa od 3:2 na gostovanju Empoliju. Za 50. bod u Seriji A.

Amerikanci kažu da su samo smrt i porez sigurni, a mi dodajemo i da će Vlahović postići gol na utakmici u kojoj se nađe na terenu!

Juve je slavio na gostovanju Empoliju, a Dušan je pokazao koliko je Silan! Nastavak neverovatne dominacije u Seriji A!

Ovoga puta pogodio je u smiraj prvog poluvremena utakmice protiv Empolija. Primio je loptu u šesnaestercu, sjajno se okrenuo i pogodio za 19. gol u sezoni.

Prosto neverovatno koliko frekventno Vlahović pogađa. Prvo u dresu Fiorentine, sada Juventusa.

Juve je prvo došao u prednost preko Keana, potom je Zurkovski poravnao u 40. minutu, ali Vlahović nije dozvolio da Juve ode na poluvreme bez njegovog gola. Sjajan pogodak u nadoknadi prvog poluvremena.

I u drugom poluvremenu se upisao. Postigao je gol u 68. minutu! Svoj drugi na meču!

Na fantastičan način je prebacio golmana Empolija i doveo Juventus u prednost od 3:1!

Srpski golgeter izbio na prvo mesto liste strelaca Serije A! Srpskom napadaču je ovo 20. gol u Seriji A, što je za jedan više od napadača Lacija Ćira Imobilea.

Prava je gol-mašina! Ponovo je to pokazao! A Juve sigurno ne žali milione!