Sjajna reakcija Rikarda, pa majstorija Jojića: Pogledajte Partizanove golove iz prvog poluvremena (VIDEO)

20.02.2022

15:16

0

Crno-beli sigurno vode

partizanradnkg40 - Copyright MN Press

Partizan je posle velike evropske pobede ponovo igra Superligu, takmičenje koje mu je prioritet ove sezone. U goste mu je došao Radnički 1923, a crno-beli su već u prvom poluvremenu poveli 2:0.

Prvi gol bio je delo najboljeg strelca lige Rikarda Gomeša. Posle jedne greške odbrane gostiju, loptu je presekao Nikola Terzić, dodao je Kvinsiju Menigu, a ovaj je podigao za Afrikanca, koji se u nezgodnoj situaciji sjajno snašao i matirao Ognjena Lukića.

Nisu se tu zaustavili napadi Partizana. Nekih 15 minuta kasnije, Miloš Jojić je levom nogom sa ivice šesnaesterca jako lepo šutirao i savladao Lukića.