0

Levante je slavio u Madridu sa 1:0

Tan2022-2-16_1985871_0 - Copyright Tanjug/AP

Aktuelni šampion La Lige, Atletiko iz Madrida, večeras je poražen u zaostalom meču 21. kola od poslednjeg tima šampionata.

Na Vando Metropolitanu, bolji su bili igrači Levantea sa 1:0 i tako ekipi Dijega Simeona naneli sedmi poraz u sezoni. U dresu gostiju, igrao je i srpski reprezentativac Nemanja Radoja.

Gosti iz Valensije su bili odlični tokom prvpg dela, a i nakon pauze su nastavili u istom ritmu. Imali su veći posed, skoro duplo više pasova i skoro triput više dobijenih duela.

Čolova ekipa je bila gotovo neprepoznatljiva, a kazna je usledila u 54. minutu, kada je precizan bio Melero.

Četiri minuta kasnije je Kondogbija iznudio penal, ali su sudije posle VAR konsultacija poništile tu odluku.

U zaustavnom vremenu, od čak sedam minuta, Korea je zatresao mrežu, ali je taj pogodak poništen, zbog prekršaja.

Šta će biti sa Altetikom ove sezone, verovatno zanima sve fudbalske fanatike.