Surovi domaćini: Mladost i Metalac bez milosti, viđena čak tri penala u Gornjem Milanovcu!

13.02.2022

16:14

0

Tim iz Lučana slavio protiv TSC sa 2:0, dok je Novi Pazar poražen minimalnim rezultatom sa 1:0

superliga srbije - Copyright Printscreen/TV Arena sport

Domaćini su bili uspešni u današnjim mečevima u Superligi Srbije.

Fudbaleri Mladost na najbolji mogući način počeli su prolećni deo sezone u srpskom prvenstvu pobedom nad TSC sa 2:0, dok je Metalac bio bolji od Novog Paraza minimalnim rezultatom sa 1:0.

Tim iz Lučana je zasluženo stigao do prvih bodova u prolećenom delu, a najzaslužniji za trijumf bio je dvostruki strelac Tumbasević u 28 i 56. minutu.

U Gornjem Milanovcu se mučio Metalac, ali je jedan gol bio dovoljan da se dođe do trijumfa.

Strelac odlučujućeg pogotka bio je Krajišnik u 62. minutu iz penala, treba istaći da su domaćini u prvom poluvremenu promašili najstrožu kaznu, ali i gosti ne mogu da se pohavale da su bili uspešni sa 11 metara.