Konte se drži za glavu, ništa to ne valja - treći vezani poraz Sparsa! Liverpul svario Barnli

13.02.2022

16:02

0

Bogati Njukasl nadigrao je Aston Vilu sa 1:0

Antonio Konte - Copyright Tanjug/Andrew Matthews/PA via AP

Antonio Konte se drži za glavu, Totenhem u seriji loših rezultata!

Sparsi su danas dočekali Vulverhempton i na svom skupocenom stadionu poraženi sa 0:2 (0:2). Ovo je ukupno treći vezani poraz Totenhema koji je sada van zone plasmana u evropska takmičenja i nalazi se na osmoj poziciji Premijer lige.

Brzo je Vulverhempton napravio razliku, prvo je u 6. minutu pogodio Himenez, dok je Dedonker u 18. minutu bacio domaćina u nokdaun.

Verovatno pristalice Totenhema nervira činjenica da njihov tim za 70 minuta do kraja meča nije uspeo da pokaže reakciju i postigne barem jedan pogodak.

Na terenu je danas bio i Liverpul, ali su Redsi daleko bolje i na rutinski način odradili posao na gostovanju Barnliju 0:1 (0:1).

Jedini strelac na utakmici za ekipu Jirgena Klopa bio je Fabinjo koji ove sezone igra jako dobar fudbal i to je i pokazao i dokazao u 40. minutu ovog gostovanja. Ispostavilo se da je taj pogodak bio vredan sva tri boda.

A, Kjeran Tripije je počeo da se isplaćuje Njukaslu. Doskorašnji bek Atletiko Madrida prešao je ove zime u redove Svraka i bio strelac protiv Aston Vile koju sa klupe predvodi Stiven Džerard - 1:0 (1:0).