Dušan zna da ga u Firenci čeka "topla dobrodošlica": Ali on ima o čemu da misli (VIDEO)

0

O srpskom napadaču se svakodnevno priča na Apeninima

Tan2022-2-6_21200468_0 - Copyright Tanjug/Fabio Ferrari/LaPresse via AP

Dušan Vlahović tek što je prešao iz Fiorentine u Juventus i već oduševio sve u Torinu.

Na debiju, 12. minuta mu je bilo potrebno da postigne  pogodak, a u listu strelaca se upisao i u Kupu Italije.

Juve je sa 2:1 bio bolji od Sasuola, a Stara dama je povela golom Paula Dibale u trećem minutu, da bi izjednačenje Sasuolou doneo Hamed Traore u 24. minutu.

Pobedu crno-belima je doneo reprezenttivac Srbije pogotkom u 88. minutu, pa će Juventus igrati u polufinalu i to ni manje ni više, nego sa Dušanovim bivšim timom, Fiorentinom.

Zato je i glavno pitanje za Vlahovića bilo o tom duelu.

Novinarka ga je upitala da li je spreman za "toplu dobrodošlicu" u Firenci?

- Ja mislim samo na meč i da pobedim u njemu, ništa drugo mene ne zanima. To će za mene biti utakmica kao i svaka druga, dolazimo da igramo fudbal i to nije nikakav problem za mene - kazao je Dušan i tako izbegao nastavak bilo kakve priče.