Mitrogol ponovo rešeta! Nestvarna statistika srpskog špica koji ne zna da stane! Navijaču pozlilo na utakmici Fulama (VIDEO)

29.01.2022

17:39

0

Postigao je 27 golova i sedam asistencija na 25 utakmica. Težak dan za Reding Veljka Paunovića

mitrovic - Copyright Profimedia

Nova utakmica - novi gol Aleksandra Mitrovića!

Bilo mu je potrebno tek šest minuta da postigne pogodak protiv Blekpula (1:1). Našao se na pravom mestu i na asistenciju Karvalja bio precizan.

Odlično kretanje i pogodak iz peterca. Mitrović je postigao 27 golova i sedam asistencija dodao na to na 25 utakmica! Nestvarna statistika.

Inače, utakmica je nedugo posle gola Mitrovića, u 13. minutu, prekinuta jer je nekome na tribinama pozlilo pa je morala da reaguje i hitna pomoć. Na kraju je navijač odvezen u bolnicu, objavio je klub sa Krejven Kotidža.

Pogodak Mitrovića samo je novi dokaz da je on "Kralj Čempionšipa". Navijači Fulama se šale na društvenim mrežama da nije pitanje da li će Mitrović pogoditi, već kada će to učiniti.

Na kraju Fulam nije uspeo da iskoristi pogodak Mitrovića, pa je preko Boulera u 57. minutu stigao do gola, a ispostavilo se i do boda.

Za razliku od Mitrovića, Veljko Paunović ne može da kaže da je imao uspešan dan jer je njegov tim poražen od KPR-a sa 4:0!

Već u prvom poluvremenu bilo je 3:0. Dajks je pogodio dva puta, a na to su se nadovezali Amos i Djun, tako da se mučenje Redinga nastavilo.