Mitrović dao dva gola protiv Paunovića! Prava katastrofa i potop Redinga (VIDEO)

11.01.2022

21:52

0

Na kraju su gosti slavili sa čak 7:0

mitrovic - Copyright Profimedia

U sudaru Redinga i Fulama, ekipa Veljka Paunovića doživela je pravu katastrofu - 0:7 (0:2). Kao pobednik duela izašao je srpski napadač Aleksandar Mitrović koji se upisao u strelce u nadoknadi vremena ovog meča u okviru Čempionšipa, a onda i na kraju duela stavio pečat na veoma ubedljiv trijumf.

Nova godina, ali navike Mitrovića ostale su stare!

Igrala se nadoknada prvog poluvremena kada je Mitrović bio precizan sa bele tačke u 45+3. minutu čime je njegov tim poveo sa 2:0 pre odlaska na veliku pauzu.

Već posle 45 minuta jasno je da je Fulam bliži trijumfu, kao i da je Mitrović nastavio da rešeta tamo gde je stao.

Da se tu ne zaustavi potrudio se u 89. minutu kada je postigao sedmi gol za Fulam što je u isto vreme značilo pravi potop Redinga.

Mitrović je najbolji strelac Čempionšipa sa 24 data gola. Kakva mašina za pogotke!

Sa druge strane, posle ovakvog poraza, Veljku Paunoviću može da se zadrma klupa Redinga. Čak su mu i navijači zviždali posle meča...