16:14

0

Bez iznenađenja u FA Kupu

Antonio Konte - Copyright Tanjug/Andrew Matthews/PA via AP

Odigrane su četiri utakmice FA Kupa i na kraju se ispostavilo da nije bilo iznenađenja u Englesko. Liverpul je savladao Šruzberi sa 4:1, dok je Totenhem posle dosta muke bio bolji od trećeligaša Morkemba sa 3:1.

U ostalim mečevima Vest Hem je nadigrao Lids sa 2:0, a Vulverhempton Šefild Junajted sa 3:0.

Najinteresantnije bilo je u Londonu gde je Morkemb vodio na poluvremenu protiv Totenhema sa 0:1!

Strelac je bio Okonor na asistenciju Mekalmonta i taj rezultat bio je na snazi sve do 74. minuta! Sve do tada su Spursi morali da brinu. Ali, posle toga su strelci za domaćina bili Vinks, Lukas Moura i Kejn i domaćin je upisao trijumf.

Zanimljivo je i da je Liverpul gubio na svom Enfildu od Šruzberija sa 0:1, ali je već do poluvremena preokrenuo, a onda i do kraja utakmice postigao četiri gola. Strelci za Redse bili su Gordon, Firmino i Fabinjo dva puta.