17:00

0

Ovakav gol se zaista retko viđa

romen fevr - Copyright Profimedia

U Francuskoj se ovog vikenda igraju kup utakmice. Monpelje je pobedio Strazbur sjajnim golom našeg Mihaila Ristića, ali to nije bio jedini lep pogodak danas.

U duelu Bresta i Bordoa, igrač domaćih Romen Fevr izveo je spektakularno sportski "bezobraznu" "panenku" iz penala i time oduševio sve koji su gledali meč. Oduševiće i vas.

"Panenka" inače i jeste drzak udarac, ali je ova bila posebno takva. Udarac Fevra u 81. minutu je odskočio o travu i pre nego što je lopta prešla gol-liniju. A šut je bio toliko blag da je golman Bordoa čak probao da se vrati i stigne loptu, ali je bilo prekasno.

Uživajte:

Brest je na kraju slavio 3:0. Prvo je Stiv Munije takođe iz penala doneo prednost Brestu, a konačni rezultat postigao je u petom minutu nadoknade vremena Žeremi Le Duaron.