21:00 >> 21:13

0

Čukarički slavio u Humskoj pobedu 3:1 nad švedskom ekipom

Copyright Čukarički/MN Press

Nekoliko stotina navijača na stadionu u Humskoj kraj utakmice dočekao je na nogama skandirajući “Čuka, Čuka” kao nagradu za dobru i srčanu igru fudbalera Čukaričkog u pobedi 3:1 nad ekipom švedskog Hamarbija.

“Brđani” posle svega mogu biti nezadovoljni pobedom, jer su prema proikazanom i stvorenim prilikama zaslužili trijumf većom razlikom. Ipak, donekle ih mora smiriti saznanje da će švedskoj ekipi biti potrebna pobeda sa tri gola razlike da bi prošli dalje, što im neće biti jednostavan zadatak.

Golove za domaće postigli su Đorđe Jovanović u 22. i Marko Docić u 40. i 52. minutu, dok je za goste precizan bio Gustav Ludvigson u 25. minutu. Čukarički je imao jednu pogođenu stativu preko Ndiajea i još nekoliko zrelih prilika, od kojih se poslednja dogodila u poslednjim trenucima.

Tada je Stefan Čolović u kontri “tri na dva” bio sebičan i umesto proigravanja Marka Rakonjca odlučio da ode do korner zastavice kako bi zadržao vreme kad već nije sebi stvorio priliku za šut.