"Bikovi" stavili Dekijevog sina na muke: Filip Stanković branio penal i primao evrogolove (VIDEO)

09.05.2021

07:57 >> 12:47

0

Torino savladao Inter u konkurenciji mladih timova rezultatom 3:1

Mladi tim Torina savladao je Inter rezultatom 3:1, a kapiten gostiju, golman “neroazura” Filip Stanković morao je da konstatuje kako su mu šanse da zaustavi šuteva rivala bile minimalne. Igrač domaćih Lovaljo otvorio je seriju pravim evrogolom u 9. minutu, da bi pobeda bila potvrđena u 88. minutu posle penala koji je skrivio Stanković.

Bio je to prestrogodosuđeni jedanaesterac, jer je mladi reprezentativac Srbije uspeo da spreči dribling protivničkog napadača i da padom u noge izbije loptu na stranu, ali sudija koji je celu akciju pratio iz neposredne blizine video je u tome i prekršaj golmana Intera.

Sin Zvezdinog trenera Dejana Stankovića, koji već postaje specijalista za udarce sa bele tačke, zaustavio je šut Vijanija, ali ne i onaj koji je došao kao odbitak do Kontinele.