Tejlor Svift mora na sud: Zabavni park joj traži odštetu od dva miliona dolara!
Pevačica je prošle godine izdala album Evermore, a iako je doživela neverovatan uspeh, nastao je sukob sa kompanijom koja nosi isti naziv
Tejlor Svift napravila je presedan u godini kada je počela da hara korona, jer je izdala album “Evermore”, prvi koji je 2020. napravio veliki uspeh u Americi, a po svemu sudeći to sada može da joj se obije o glavu.
Pevačica je po objavljivanju novih pesama prodala album u više od milion primeraka u SAD, a zbog naziva albuma sada je tuži, ni manje ni više, nego zabavni park koji se nalazi u američkoj saveznoj državi Juta. Naime, Tejlor je dobila tužbu od zabavnog parka “Evermore”, kako je kantautorka nazvala i svoj album. Ova kompanija tvrdi da im je naziv zaštitni znak i da su im na taj način povređena prava. Oni su u dokumentima objasnili i da je naziv njenog albuma, koji se zove isto kao i njihova firma, uticao na internet pretraživanje njihove veb stranice nakon što je album objavljen. Zbog toga luna park traži odštetu od Sviftove dva miliona dolara.
Međutim, Tejlor ne prihvata lako te tvrdnje, te je njen advokatski tim poručio da ta tužba nema nikakve osnove. Oni smatraju da je njen album “Evermore” napravio marketing tematskom parku, koji je, kako tvrde advokati, izgleda u teškoj finansijkoj krizi.
pročitajte još
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Komentari