aktuelno

Saša Kovačević izneo detalje sa tajnog venčanja: Slavili smo do tri ujutru, Zoka je tad već spavala!

21.06.2026

18:15

0

Autor: M. G.

Svadbu su najpre želeli da organizuju van Srbije, međutim, kako je mlada u petom mesecu trudnoće - ovo je bilo srećnije rešenje

Google Dodaj 24sedam kao Google izvor
Saša Kovačević izneo detalje sa tajnog venčanja: Slavili smo do tri ujutru, Zoka je tad već spavala!
Saša Kovačević - Copyright ATAImages/Antonio Ahel

Zorana Tasovac - sada Kovačević - i pevač Saša Kovačević venčali su se nedavno u krugu najbližih. Osvrnuvši se na njihovu svadbu koju su organizovali daleko od znatiželjnih pogleda, Saša je najpre istakao da je to bio i plan.

- Što se mene tiče, već nedelju ili 10 dana sam oženjen, a osećam se tako već skoro 10 godina. Ako ništa drugo, vi mediji nećete imati nekih interesantnih pitanja vezanih za svadbu... Trudili smo se da bude u tajnosti, svadba je bila za "prvi red" nekih naših najbližih ljudi, familije. Imali smo dvadesetak ljudi Zoka i ja. Ideja od samog starta zabavljanja nam je bila takva da to venčanje bude vrlo intimno. Hteli smo da napravimo to van Srbije, ali s obzirom da je Zoka sada u petom mesecu trudnoće, ispostavilo se da je najbolje da se napravi to ovde, da budemo bliži rodbini i prijateljima - objašnjavao je Kovačević u "Premijeri - Vikend specijalu", napominjući da je čitav taj dan bio maksimalno opušten. 

Saša Kovačević izneo detalje sa tajnog venčanja: Slavili smo do tri ujutru, Zoka je tad već spavala!Saša Kovačević, ATAImages/Antonio Ahel
 

- Nisam bio ni stegnut, ni uplašen, mi smo hteli da napravimo žurku i time sam se vodio. Znam od prve godine zabavljanja da je Zoka žena za ceo život. Kada si nesiguran, može da postoji doza treme, ali u ovom slučaju je bila samo dobra žurka. Iskren da budem, ne znam ko se najviše opustio; Zoka nije, ona se manje-više brzo umara, pa je ona malo ranije otišla na spavanje, mi smo ostali do tri ujutru, pošto je svadba počela u 18 časova popodne. Dobio sam kompliment od rodbine i prijatelja da im je bila najlepša svadba na kojoj su ikada bili - otkrio je on, dodajući kako je "mahom ženska strana plakala". 

- Uglavnom ženska strana, žene su uvek mnogo otvorenije, emotivnije. Mislim, emotivnije, one više pokazuju tu emotivnu stranu, više suza je bilo mahom sa ženske strane. Nije ni bitno, bitno je da je prelepo prošla. Baš smo imali vremena i da se dobro izludujemo, odmorimo i nakupimo energije, pa da se vratimo svakodnevnim dešavanjima - prokomentarisao je pevač, koji se zatim osvrnuo na brojne čestitke koje su mu stigle sa estrade. 

Posebno što uskoro postaju i roditelji. 

"Termin je u novembru!"

Saša Kovačević izneo detalje sa tajnog venčanja: Slavili smo do tri ujutru, Zoka je tad već spavala!Zorana i Saša Kovačević, ATAImages/Antonio Ahel
 

- Jesu, kako da ne, prevashodno i najbitnije, to je za dete. Prevelik broj kolega mi je čestitao na detetu, pa na kraju krajeva i na svadbi. Na estradi imam mnogo prijatelja koji su mi zaista iskreni prijatelji, ali pozoveš jednog, drugog, pa ne možeš da ne pozoveš trećeg i ovog i onog, pa se napravi... Svakako ću ja napraviti feštu kada se mali Kovačević bude rodio, bićete mi i vi dragi gosti, u novembru je termin. Nisam samo ja pevao, pevali smo svi. Kada se okupi taj najuži krug, onda ti je još draže da otpevaš koju pesmu. Imali smo izvanredan bend, na čelu sa svim dragim kolegama. Jedna izvanredna svirka - izjavio je u pomenutoj emisiji.

Da čekaju bebu, inače, Zorana i Saša obelodanili su još uoči venčanja. Predlozi za ime za naslednika sada - već se uveliko nižu. 

Saša Kovačević izneo detalje sa tajnog venčanja: Slavili smo do tri ujutru, Zoka je tad već spavala!Saša Kovačević, ATAImages/Antonio Ahel
 

- Ne znamo ime. Imamo predloge, Zoka ima predlog. Ne znam da li ćeš pobediti (smeh). Lepo je ime jako, ali nije definitivno. Šta ona bude odlučila, tako će i biti... Uglavnom, šta žena kaže, tako će i biti, ja jako pre svega volim i poštujem svoju ženu i naravno da će ona odabrati na kraju... Još uvek nismo sve nabavili za dete, mislim da je još uvek rano, jer je u petom mesecu, ali već od sedmog se bacamo na opremanje sobe i sve potrepštine... Pelene sam prošao do sada, jedino što me malo "brine", to je to nespavanje, jer se bavim poslom kojim se bavim, pa mi treba sna - iskren je bio on, pa je onda otkrio i kako se Zorana trenutno oseća. 

- Zoka se oseća fenomenalno, a mene su ljudi malo plašili što se drugog stanja tiče, da se žene malo drugačije ponašaju, ali ja moram da kažem da je meni Zoka čista desetka. I sama govori da se ne oseća kao da je trudna. Kao i pre godinu dana, tako se i dan-danas ponaša, ne znam da li će biti drugačije od sedmog, osmog meseca, ali nema hormonskih dešavanja - kazao je Kovačević. 

Bonus video: 

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Možda vas zanima

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike