aktuelno

Karleuša udarila na devojku Duška Tošića: Ne želim da moje ime stoji uz žene iz policijske evidencije za prostituciju!

02.06.2026

12:03

0

Autor: N. M.

Ni bivšeg supruga nije štedela

Google Dodaj 24sedam kao Google izvor
Karleuša udarila na devojku Duška Tošića: Ne želim da moje ime stoji uz žene iz policijske evidencije za prostituciju!
Copyright ATAImages/ Antonio Ahel

Nekadašnji fudbaler i bivši muž Jelene Karleuše, Duško Tošić, nedavno je potvrdio vezu sa izvesnom Norom, a svi su čekali reakciju pevačice. JK je sada bila oštra, te nije štedela Tošića, ali ni teške reči na račun njegove partnerke. Jeleninu objavu sa društvene mreže X prenosimo u celosti:

- Zamoliću sve medije, sa kojima imam stvarno lep i korektan odnos da moje ime i moju sliku ne stavljaju u naslove, kada pišu o mom bivšem mužu i njegovom životu. “Nova devojka bivšeg muža JELENE KARLEUŠE” sadrži samo moje ime, moja slika je centralna itd. Razumem da u protivnom niko ne bi pročitao tekst ali: Ne želim da imam bilo kakvu vezu sa čovekom kog sam više puta prijavila policiji za porodično nasilje, zbog fizičkog nasrtanja na mene i mog partnera, zbog obijanja brava i neovlašćenog upada na privatnu imovinu, zbog neredovnog plaćanja alimentacije itd. Takođe, ne želim da se moje ime i moja slika stavljaju pored slika žena koje su u policijskoj evidenciji zbog prostitucije. Izbori i ispadi bivšeg muža su samo njegova stvar i to me ne interesuje, ne želim da me povezujete. Čovek koji je bio u stanju da piše poruke srbomrziteljki Severini ne zavređuje vaš prostor. Hvala vam - poručila je ona.

Karleuša udarila na devojku Duška Tošića: Ne želim da moje ime stoji uz žene iz policijske evidencije za prostituciju!Printscreen X
 

 

Podsetimo, Jelenina prva reakcija da je Duško našao devojku, bila je prilično blaga, dok ju je sada urnisala.

- Nemam komentar, nemam. Ne, generalno za Duška ne želim ništa da komentarišem - reka je, pa otkrila da čak misli da je reč o izmišljotini.

- Sigurna sam da je tako, mislim da je ovo samo izmišljotina, ali pitajte Duška, što pitate mene. Imate njegov telefon.

Karleuša udarila na devojku Duška Tošića: Ne želim da moje ime stoji uz žene iz policijske evidencije za prostituciju!ATAImages/Antonio Ahel
 

 

Dodala je i da nema kontakt sa Duškom, te da se ne čuje s njim uopšte.

- Neću, ne čujem se s njim, ali najbolje je da o njegovom privatnom životu pričate sa Duškom, ja sa Duškom nemam komunikaciju sem kad nije reč o deci i niti bilo kakav odnos - rekla je.

Bonus video:

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Možda vas zanima

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike