Otkriveno od čega je bolovala Sejda Bešlić: Pred Halidovu smrt ležali su u istoj bolnici
Danas je izgubila životnu bitku
Sejda Bešlić preminula je nakon duge i teške bolesti. Nakon smrti Halida Bešlića prošle godine, njeno zdravstveno stanje dodatno se pogoršalo, a poslednje mesece provela je u iscrpljujućoj borbi koju je, nažalost, izgubila.
Sejda je danas preminula nakon teške bolesti, a ona i Halid su jedno vreme ležali u istoj bolnici.
Sejda i Halid Bešlić, Printscreen/YouTube/bosanska sehara
Podsetimo, legendarni Halid Bešlić preminuo je pre osam meseci nakon što je bolovao od raka jetre. U poslednjim trenucima, dok je ležao na onkologiji, Sejda je takođe bila hospitalizovana zbog kancera u istoj bolnici, u sobi do njegove, gde ih je delio samo zid.
Kako su mediji ranije pisali, Bešlić je u najtežim trenucima bio uz suprugu - brižno je negovao i pratio na sve preglede, ne napuštajući je ni u jednom trenutku.
Sejda Bešlić, Printscreen/YouTube/bosanska sehara
- Kada su Sejda i Halid otišli kod lekara zbog njenog pregleda, doktor je primetio da i Halid ne izgleda dobro i preporučio mu dodatne analize. Pevač je pristao, a rezultati su otkrili pravu istinu - dijagnostikovan mu je rak jetre. Vest je bila šok za celu porodicu. I pored sopstvene borbe i terapija, Halidu je najvažnije bilo Sejdino zdravlje. Do poslednjeg dana brinuo je o njoj - ispričao je izvor.
Kako se dalje navodi, Halid je bio upoznat sa dijagnozom, ali mu niko nije otkrio punu težinu bolesti i činjenicu da je zahvaćeno više organa. On i Sejda bili su smešteni u istoj bolnici, u sobama jedna do druge. Nakon što je otpuštena na kućno lečenje, smrt voljenog supruga teško je podnela.
"Raduj se, tugu meni ostavi..." Halid je pred smrt ovu pesmu posvetio supruzi Sejdi
Instagram printscreen
Bonus video:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari