aktuelno

Goga Sekulić na štakama nakon nezgode: "Onaj gore me je spasao!"

31.05.2026

18:18

0

Autor: A. N.

Pevačica je sada sletela za Srbiju, a po dolasku na aerodrom otkrila je šta se desilo

Google Dodaj 24sedam kao Google izvor
Goga Sekulić na štakama nakon nezgode: "Onaj gore me je spasao!"
Goga Sekulić - Copyright ATAImages/Antonio Ahel

Goga Sekulić doživela je nezgodu tokom nastupa u Bosni i Hercegovini kada je pred nastup izvrnula nogu i završila u gipsu

Ona je odmah potražila lekarsku pomoć, a nakon pregleda doktori su joj stavili gips kako bi joj se povreda na zglobu stabilizovala i kako ne bi došlo do daljih komplikacija.

Goga Sekulić na štakama nakon nezgode: "Onaj gore me je spasao!"Goga Sekulić, ATAImages/Antonio Ahel
 

Pevačica je sada sletela za Srbiju, a po dolasku na aerodrom otkrila je šta se desilo. 

- Iskrenula sam nogu na stepenicama pred nastup. Sutra ću znati kod naših lekara. Skliznula mi je noga iz štikle i osetila sam bol, oni kažu uganuće, a videćemo sutra da li je naprslo. Koliko jurim, možda me je onaj gore i spasao da se odmorim, previše obaveza i stresa - rekla je ona.

Goga je istakla da nema problem da, inače, peva na nastupima kada ima neki problem, poput ovog sada.

- Ja ako se osećam okej, dođem na nastup sa gipsom. Ovaj naredni vikend moram da otkažem. Sve zavisi od doktora, ali sinoć sam nastupala sa gipsom, sedela sam na stolici. Nije stvar novca, ponudila sam da vratim pare - objašnjava.

Goga Sekulić na štakama nakon nezgode: "Onaj gore me je spasao!"Goga Sekulić, ATAImages/Antonio Ahel
 

Ona kaže da su je u prethodnom periodu zadesile ružne stvari, poput smrti majke, pa da se sada okreće pozitivnim i lepim stvarima. 

- U životu su mi se desile tužne stvari, izgubila sam majku, ne želim da pričam više o tužnim stvarima. Hvala Bogu da sam ostala živa i zdrava - iskrena je pevačica za "Kurir".

Bonus video:

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Možda vas zanima

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike