"Pričali su da lažem..." Džidža nikad otvorenije o ljubavnom statusu i potomstvu - donela ozbiljnu odluku!
Pevačica okrenula novi list
Aleksandra Stojković Džidža - pevačica i ćerka Dragana Stojkovića Bosanca - tokom gostovanja u jednoj emisiji bacila je sve karte na sto najpre po pitanju udaje. Potom, dotakla se i velike tuge koju je osetila pošto je izgubila bebu, a pojedinci su joj čak i u porukama slali "kako laže i izmišlja", što ju je dodatno pogodilo.
Stoga, Džidža je odlučila da okrene novi list.
- Još uvek se nisam zvanično udala. Moj partner i ja živimo zajedno, srećni smo i zaljubljeni. Ono što mi je najvažnije jeste da su me njegovi roditelji divno prihvatili - istakla je ona u emisiji "Istina ili klik" priznajući da je svadba svakako u planu, ali da ona i njen izabranik imaju potpuno nesvakidašnju zamisao za taj dan.
- Želim da to bude intimna ceremonija. Volela bih da se sve svede na to da u crkvi budemo samo on i ja, bez velike pompe, pa ako je moguće čak i bez kumova. Ne bih volela veliku estradnu ili bogatašku svadbu sa stotinama zvanica. Volela bih skromnije venčanje, a novinari i fotografi bi bili pozvani isključivo kao moji dragi gosti, a ne da rade. Kada bude, biće - kazala je onda pevačica.
Zatim, dotakla se i gubitka bebe.
Aleksandra Stojković Džidža, ATAImages/Antonio Ahel
- Nisam neko ko se slama i plače po emisijama, ali tačno je, desio se taj tragičan momenat i za mene i za njega. Prebrodili smo to zajedno i idemo dalje. Sa mnom je zdravstveno sada sve u apsolutnom redu. Nadam se da ću u budućnosti uraditi nešto lepo po tom pitanju i ostvariti se kao majka - počela je Džidža.
- Veoma sam se istresirala, jer to uopšte nije bila moja želja, sve je otišlo u medije protiv moje volje. Svesna sam koliko ima ljudi koji me ne vole, koji su moji "hejteri" i koji jedva čekaju takve stvari. Dobijala sam čak i užasne poruke u kojima su pisali da lažem i izmišljam, a takve stvari te dodatno pogode kada se nalaziš u tom teškom stanju - izjavila je ona, koja je onda odlučila da će se tek ovako saznati da je ponovo u drugom stanju:
- Zbog toga sam rekla sebi i partneru da od mene mediji sledeći put mogu da dobiju samo jednu poruku: "Evo me, odoh da se porodim, ako Bog da!" Za sledeću trudnoću ćete saznati tek tada - zaključila je Aleksandra, prenosi "Alo".
Mislili ste da je umetničko ime? Evo ko je zapravo smislio nadimak Džidža!
ATAImages/Antonio Ahel
Bonus video:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari