aktuelno

Pevačicu problemi odveli prvo u rijaliti, a onda i na terapije: Trebala mi je pomoć da zalečim rane!

29.05.2026

23:33

0

Autor: M. G.

Nedeljno je zarađivala 1.500€, ali joj nimalo nije bilo lako

Google Dodaj 24sedam kao Google izvor
Pevačicu problemi odveli prvo u rijaliti, a onda i na terapije: Trebala mi je pomoć da zalečim rane!
Marina Perazić - Copyright ATAImages/Antonio Ahel

Osvrnuvši se jednom prilikom na svoje učešće u rijalitiju "Farma", pevačica Marina Perazić objasnila je za izvesne medije da je taj poziv prihvatila našavši se u vrlo "nezavidnoj finansijskoj situaciji". 

Ipak, to je na nju tek ostavilo posledice - takve da je morala da potraži pomoć stručnjaka ne bi li bila funkcionalna. 

- ...Vremenom mi je postajalo sve teže da ostavljam ćerke s mojim tatom u Rijeci da bih odražavala karijeru, tako da sam se u nekom trenutku dovela u vrlo nezavidnu finansijsku situaciju, pa sam iz tog razloga morala da prihvatim učešće na "Farmi", iako se to u potpunosti kosilo s mojom ličnošću i pogledima na svet. U načelu, ugovorom nam je zabranjeno da, dok smo u rijalitiju, pričamo o honorarima, ali na kraju priča uvek negde procuri, tako da, koliko ja znam, ostali učesnici nisu dobijali ni približno tih 1.500 evra nedeljno kao što sam dobila za oba učešća, u prvoj i sedmoj "Farmi" u kojoj sam provela od samog početka do kraja puna četiri i po meseca. Naravno, ne svojom voljom, nego zato što, kao što to verovatno već svi znaju, kad jednom uđeš, ne možeš izaći kad ti hoćeš, koliko god ti bilo neprijatno - objašnjavala je za "Kurir" jednom prilikom pevačica, dodajući zatim kako joj bolje finansijsko stanje nije donelo mir na privatnom planu.

"Kako bih se oslobodila trauma..."

Pevačicu problemi odveli prvo u rijaliti, a onda i na terapije: Trebala mi je pomoć da zalečim rane!Marina Perazić, ATAImages/Dušan Milenković
 

- Zarada je bila poprilična, ali nažalost, jedan period po izlasku ja nisam bila funkcionalna. Nisam imala nikakvu želju da nešto stvaram, ni da imam koncerte. Jedino što me radovalo je da provodim vreme s mojom ćerkom i s psom, da posećujem tatu u Rijeci, te da se što bezbrižnije družim s dragim ljudima kako bi mi zacelile emocionalne rane koje sam dobila učešćem u rijalitiju. Na kraju, morala sam da potražim pomoć psihologa i više terapeuta koji primenjuju različite tehnike kako bi se oslobodila trauma. S druge strane, volim taj rad na sebi, tako da je "Farma" u stvari bila jedno značajno životno iskustvo koje mi je pomoglo da upoznam sebe u situacijama koje sam ranije uspešno izbegavala - pričala je Marina za pomenute medije, pa je nastavila rečima:

- Imala sam utisak da sam do tada živela pod staklenim zvonom. Ujedno, činjenica da sam ostavila dobar utisak na gledaoce uprkos užasnim pritiscima i zlostavljanju koje sam doživljavala na dnevnoj bazi naočigled miliona gledalaca mi je na neki način pomogla da prihvatim da je "Farma" bila jedno vrlo korisno životno iskustvo.

Bonus video: 

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Možda vas zanima

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike