aktuelno

Isak Šabanović ne želi ni da čuje za Mladenovićku: "Ko se o mleko opeče i u jogurt duva!"

26.05.2026

21:16

0

Autor: A. N.

Jednu stvar više nikad neće uraditi

Google Dodaj 24sedam kao Google izvor
Isak Šabanović ne želi ni da čuje za Mladenovićku: "Ko se o mleko opeče i u jogurt duva!"
Isak Šabanović i Aleksandra Mladenović - Copyright ATAImages/ Antonio Ahel

Isak Šabanović najavio je svoj prvi koncert u karijeri, na promociji novog albuma. Isak je progvorio o Montesongu na koje je učestvovao, ali i o "Zvezdama Granda" koje su ga proslavile. Ipak, za ime svoje bivše devojke Aleksandre Mladenović više neće ni da čuje.

Isak je istakao da mu nije jasno kako je na Montesongu dobio samo 80 glasova.

Isak Šabanović ne želi ni da čuje za Mladenovićku: "Ko se o mleko opeče i u jogurt duva!"Isak Šabanović, ATAImages/M. M.
 

- Neću se više prijavljivati na Montesong, iako je ostala želja da predstavljam Crnu Goru. Dobiti 80 glasova, a 200 telefona u kući, stvarno ne ide, ali neka. Uvek ću pratiti, žao mi što nikako do finala ne možemo doći, a bio sam se dobro zaleteo da odemo tamo, makar budem u prvih 5. Ne pričam ti o Evroviziji, nego o Montesongu, ali dobro.

Ipak, sada više ne prati "Zvezde Granda".

- Nisam gledao "Zvezde Granda". Ja sam takav, nerviram se. Tokom ovih godina, bili su neki moji drugari, ove godine nema nikoga. Vama je moje pojavljivanje u takmičenju bilo preko noći, a meni 10 godina. Posle 10 godina se nešto poklopilo.

Isak Šabanović ne želi ni da čuje za Mladenovićku: "Ko se o mleko opeče i u jogurt duva!"Isak Šabanović, ATAImages/M. M.
 

Sa mahirom, koji je pobedio u njegovoj sezoni u "Zvezdama Granda" je još uvek prijatelj.

- Izlazili smo, Mahir i ja. Bilo je devojaka, dobro, mladost-ludost. Družimo se još uvek. Bilo je kafana, zajedničkih svirki, da pravimo po kućama žurke.

Ne želi ni da čuje za Aleksandru

Isak Šabanović ne želi ni da čuje za Mladenovićku: "Ko se o mleko opeče i u jogurt duva!"Aleksandra Mladenović, Printscreen/Youtube/Amig show
 

Veza sa Aleksandrom Mladeniović bila je javna. Aleksnadra nije imala reči hvale za bivšeg partnera, dok on za nju neće ni da čuje.

- Ne želim da pričam o tome ima li ili nema devojke. Ko se o mleko opeče i u jogurt duva - rekao je i nastavi:

- Ne pominji njeno ime i prezime. Sve je super prošlo, moglo je i gore.

(Blic)

Bonus video:

 

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Možda vas zanima

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike