"Prošla sam kroz agoniju..." Pevačica dane provela u strašnim bolovima (FOTO)
Nimalo joj nije bilo lako
Pevačica Zorica Erić požalila se na društvenim mrežama kako je "danima bila u bolovima kakve bi i retko koji muškarac podneo". Potom, ona je istakla da "pevači nemaju bolovanje, već rade i onda kada se najgore osećaju".
- Preživela sam agoniju. Četiri dana bolova koje bi retko koji muškarac podneo, da ne pričam o ženama. To su neke činjenice koje niko ne zna o nama. Pred vama smo raspoloženi, radimo kako znamo i umemo, trudeći se da se ne primeti - pisala je u okviru svojih "storija" ona.
- Mi nemamo bolovanje, osim ako smo za grobarevu lopatu. Onda se podignemo, obučemo, našminkamo - nastavila je Zorica, koja je na kraju svog izlaganja uverila fanove da je sada, srećom, već sve u redu.
Instagram screenshot / zorica_eric
Pogledaj galeriju
Instagram screenshot / zorica_eric
Pogledaj galeriju
Instagram screenshot / zorica_eric
Pogledaj galeriju
Ona je, između ostalog, u nekom trenutku napravila selfi, pa upitala:
- Ko bi rekao?
Maksimalno sređena, naime, pevačica uopšte nije odavala utisak nekoga kome je loše.
Vesna Zmijanac odgovorila Zorici Erić nakon što je nazvala "pijanom tetkom": Žena sam boem, mogu sve!
Bonus video:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari