Darko Tanasijević se oglasio iz bolnice: "Ponovo učim da hodam" (FOTO)
Otkrio je kako se trenutno oseća
Voditelj "Pinka" Darko Tanasijević nedavno je otkrio da ima problem s nogom, zbog čega je završio i u Urgentnom centru, a sada se oglasio na mrežama gde je otkrio da ponovo uči da hoda.
Darko je, naime, objavio fotografiju iz bolnice, te je tako otkrio kako se trenutno oseća.
Darko Tanasijević, Instagram printscreen/darko.tanasijevic
- Samo da vas pozdravim. Hvala svima na pitanjima, brizi, lepim željama. Da mi je neko rekao da ću učiti i vežbati ponovo da hodam…Činim sve da se brzo ponovo gledamo, uz pomoć sjajnih stručnjaka u bolnici - napisao je Tanasijević uz sliku iz bolničkog kreveta.
Podsetimo, Darko Tanasijević hitno je operisan u maju prošle godine nakon što mu se slošilo. Doktori su otkrili da je Darku Tanasijeviću puklo slepo crevo, a voditelj je sada otkrio kako se oseća.
- Probudio sam se sa užasnim bolovima i diarejom i u prvi mah sam pomislio da je u pitanju trovanje! Kako bol nije prestajao otišao sam u Zemunsku bolnicu gde su brzo ustanovili da mi je puklo slepo crevo - rekao je voditelj.
Bonus video:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Komentari