aktuelno

"Zbog moje nesigurnosti i straha, ostavila sam ga..." Edita progovorila o bivšem dečku!

02.02.2026

18:40

0

Autor: M. G.

Otvorila je dušu kao nikada pre

"Zbog moje nesigurnosti i straha, ostavila sam ga..." Edita progovorila o bivšem dečku!
Edita Aradinović - Copyright ATAImages/Antonio Ahel

Pevačica Edita Aradinović tokom gostovanja u jednom podkastu otkrila je kako je sa bivšim dečkom, koji je sedam godina mlađi od nje, raskinula - upravo zbog te razlike u godinama, iako je bila baš zaljubljena u njega. Prisetivši se perioda kada ju je Wajwai (Andrija Milivojević) u jednoj emisiji nazvao "matorom", objasnila je "kako je onda zbog kompleksa došlo do prekida te njene veze". 

Snimak u kojem on nju naziva "matorom", inače, postao je viralan, a Edita je sada priznala da je nju to veoma bilo naljutilo. 

"Zbog moje nesigurnosti i straha, ostavila sam ga..." Edita progovorila o bivšem dečku!Edita Aradinović, ATAImages/Antonio Ahel
 

- Moram nešto da priznam, kada ste objavili taj klip, nisam znala koliko će daleko to da ode. Kada je postalo viralno, ja sam se naljutila, a nisam htela da priznam. "Udario me je" kompleks na nešto što je mene u tom trenutku zabolelo. Tada sam bila zaljubljena u sedam godina mlađeg momka i ostavila sam ga zbog moje nesigurnosti i straha da sam matora - iskrena je bila Edita u "Voškastu". 

Raskid o kom se priča!

"Zbog moje nesigurnosti i straha, ostavila sam ga..." Edita progovorila o bivšem dečku!Edita Aradinović, ATAImages/Antonio Ahel
 

Trenutno, podsetimo, trudna Edita u fokusu je zbog navodnog raskida sa ocem svog deteta, Nenadom Stevićem. Odluku da se rastanu, prema daljim napisima medija, doneli su "zajednički i vrlo promišljeno, kao i da ostanu u korektnim, prijateljskim odnosima, bez tenzija i javnih sukoba". 

- Ne želim da komentarišem - bilo je sve što je Edita rekla na ovu temu, pisao je "Kurir". 

Bonus video: 

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Možda vas zanima

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike