Pevačica o suzavcu bačenom na Breninom nastupu: Bežali smo u podrum!
Ovo nikada neće moći da zaboravi
Zorica Stojković iz "Nikad nije kasno" kao mlađa nastupala je s Lepom Brenom i sada pokojnim Sašom Popovićem. To vreme ona pamti i dan-danas, kada se značajno istakla kao takmičarka šoua, posle dužeg vremena u senci.
Sa čuvenim dvojcem, prisetila se u razgovoru s jednim medijima, išla je i na turneje, a na jednom od koncerata nastala je i nezaboravna drama - kako je bio bačen suzavac pa su "svi zajedno bežali u podrum".
– U Švajcarskoj sam radila turneju sa Sašom i Brenom i to četiri meseca. Nastupala sam kao predgrupa Breni i kao prateća pevačica tokom Sašinog nastupa. To je bilo u periodu kada je Saša započinjao svoju pevačku karijeru – počela je jednom prilikom ona za "Grand", dodajući koliko je samo bila oduševljena ponašanjem pomenutih zvezda.
Lepa Brena i Saša Popović, ATAImages/Antonio Ahel
– Oboje su bili fenomenalni. Saša je izlazio na scenu sa fudbalskom loptom, uvek opušten. Brenu sam gledala s divljenjem, jer je ona za mene bila i ostala najveća zvezda na ovim prostorima. Oboje su sa nama delili dobro i zlo, družili se s muzičarima, bili su pažljivi i to nikada neću zaboraviti – kazala je ona.
Potom, dotakla se scene koja će joj zauvek ostati urezana u sećanje.
– Na jednom nastupu neko je bacio suzavac. Bežali smo u podrum, a policija nas je evakuisala. Ipak, vratili smo se da završimo koncert, a isti čovek je ponovo bacio suzavac. Brena i Saša su ostali sa nama do kraja. Pokazali su ogromnu hrabrost – zaključila je Zorica za pomenute medije.
Evo šta je Baba Vanga "videla" ćerki Saše Popovića: Kad je čuo šta je rekla umalo je pao sa stolice!
ATAImages/Antonio Ahel, 24sedam, Wikipedia
Bonus video:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari