Sloba Radanović se počastio još jednom luks nekretninom! Evo gde je pevač kupio stan
Pametno ulaže zarađeni novac
Pevač Sloba Radanović proširio je svoj vlasnički portfolio kupovinom još jednog stana. Nova nekretnina se nalazi u luksuznom naselju u Višnjici, u blizini vile u Višnjičkoj banji koju je pevač takođe nedavno pazario, ali u kojoj nije živeo neko vreme zbog radova na renoviranju.
Upravo zbog renovacije pomenute vile, Radanović se odlučio za kupovinu stana kako bi sa porodicom imao adekvatno mesto za boravak tokom tog perioda.
ATAImages/Antonio Ahel
Prema rečima komšija, Slobina porodica je i dalje prisutna u naselju. Često viđaju pevačevu suprugu Jelenu, koja je, kako kažu, stalno zauzeta oko dece, dok Sloba, iako zauzet obavezama, ne propušta priliku da provede vreme sa porodicom.
ATAImages/Antonio Ahel
Radanović još jednom potvrđuje da mu je porodica na prvom mestu, a da su ulaganja u nekretnine deo njegovih dugoročnih planova.
- Slobu i Jelenu baš često viđamo. Više Jelenu doduše jer se ona najviše brine oko dece pa ih stalno vidimo na parkingu kako ih pakuje u auto, ubacuje sedišta, kolica. Ono što mi vidimo, Jelena je jako brižna majka ali i žena. Uvek kad smo ih videli zajedno oni su nasmejani i srećni - rekao nam je jedan od komšija, a i njega je zbunilo zašto je pevač kupio stan u blizini svoje kuće
- Malo sam se zbunio kad sam ovde počeo da ih viđam sve češće. Znam da imaju onu kuću u Višnjičkoj banji što je na svega kilometar odavde. Prvo sam mislio da su iznajmili zbog renoviranja ali posle sam saznao od nekih ljudi koji se bave ovim kompleksom da je Sloba ovde stvarno kupio stan i da je u njegovom vlasništvu - rekao je stanovnik ovog luksuznog kompleksa za "Kurir".
Novi televizijski transfer! Goca Tržan dala otkaz na K1, prelazi na ovu televiziju!
24sedam/Katarina Mihajlović
Bonus video:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari