Novi skandal! Žerara Depardjea još jedna glumica optužuje za silovanje!
Glumac je ranije izjavio da je sa Šarlot Ane bio u emotivnoj vezi
Francuski glumac Žerar Depardje (76) ponovo će se naći pred sudom zbog novih optužbi za silovanje.
Podsećamo, on je u maju ove godine osuđen na godinu i po dana uslovne kazne zbog seksualnih napada nad dve žene tokom snimanja filma „Zelene žaluzine“, prenosi Figaro.
Istražni sudija doneo je odluku da se pokrene postupak pred Krivičnim sudom u Parizu po prijavi glumice Šarlot Ane, koja ga je još 2018. godine optužila da ju je silovao i seksualno uznemiravao.
Depardje je ranije izjavio da je sa pomenutom glumicom bio u emotivnoj vezi i da je njihov odnos zasnovan na njenom pristanku.
Profimedia
Podsetimo, Depardje je proglašen je krivim za seksualno zlostavljanje dve žene na filmskom setu 2021. godine. On je osuđen na kaznu od 18 meseci uslovno. Kako se navodi, on je osuđen po optužbama da je nepristojno dodirivao 54-godišnju scenografkinju i 34-godišnju pomoćnicu reditelja tokom snimanja filma "Les Volets Verts" u Parizu.
Na sudu je rečeno da je Depardje jednu od žrtava zgrabio za bokove i zadnjicu, privukao k sebi i dirao joj grudi.
Boško Jakovljević napustio TV K1, odlazi na drugu televiziju! Sada se oglasio o velikom transferu!
Bonus video:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari