"Ima da gori cela država!" Jovana Jeremić bila kod bivšeg na slavlju, a sad priča o svadbi!
Evo šta je poznata voditeljka poručila
Dragan Stanković, bivši dečko Jovane Jeremić, priredio je u subotu uveče u svojoj vili u Grockoj trostruko slavlje, na koje se voditeljka, prema pisanju domaćih medija pojavila.
Naime, Jovana i Dragan su kako je poznato raskinuli, a voditeljka je juče, u nedelju, samo dan nakon slavlja kod biznismena na svom profilu na Instagramu podelila video dok vozi automobil i u kojem priča o svojoj udaji.
Jovana Jeremić slušala je glasnu muziku u automobilu, a onda se i oglasila.
- Ovako će biti kad se budem udavala, ima da gori cela država, izlazi mlada, trese se zemlja - poručila je Jovana, a da li je na pomolu pomirenje sa Draganom, nije poznato.
Jovana Jeremić i Dragan Stanković, M.P./ATAImages
Jovana Jeremić, podsetimo, raskinula je nedavno sa Draganom i svako je nastavio svojim putem bez, naizgled, velike pompe.
Međutim, iako nisu govorili javno o detaljima svog raskida, Jovana je skoro zaintrigirala jednom svojom objavom, te i pokrenula spekulacije da ista možda govori baš o njihovom odnosu.
Bonus video:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari