aktuelno

Ćerka Lune i Marka proslavila rođendan - i to kako! Od Spajdermena do Elze, raskošne torte, nema čega nije bilo

16.06.2025

13:03

0

Autor: M. G.

O ovoj žurki još dugo će se pričati

Ćerka Lune i Marka proslavila rođendan - i to kako! Od Spajdermena do Elze, raskošne torte, nema čega nije bilo
Luna Đogani i Marko Miljković - Copyright ATAImages/Antonio Ahel

Starija ćerka Lune Đogani i Marka Miljkovića, Mia, proslavila je četvrti rođendan u društvu najmilijih. Slavljenicu i njene drugare, sudeći po objavama na društvenim mrežama, zabavljali su animatiori s maskama Elze, Spajdermena... Ali je svakako i poznati deda Gagi Đogani privukao ogromnu pažnju - pokazavši neke od svojih čuvenih dens pokreta.

Luna i Marko za ovu priliku, inače, iznajmili su jednu kuću sa bazenom koja je za najmlađe u dvorištu imala i veliko igralište. 

Uz dobru hranu i tortu "u znaku Zaleđenog kraljevstva" svi su se odlično provodili, što možete videti i u galeriji koja sledi. 

Na Mijin rođendan, podsetimo, Luna je na svom Instagramu podelila emotivni snimak sa naslednicom, te joj je prva i onlajn poželela sve najlepše. 

- Petnaestog juna 2021. godine sam prvi put postala mama; ne znajući šta me čeka, uplašena i zbunjena, stavili su mi na grudi moju bebu. U tom trenutku ceo moj svet se menja... Saznajem šta je zapravo beskrajna ljubav, ona čista, beskonačna i neuništiva... Čvrsto verujem u to da je moja Mimi došla u pravom trenutku i spasila me. Moj novi početak, moj novi život i nova ja od tog dana. Srećan četvrti rođendan živote mamin, hvala ti što si izabrala mene i ulepšala sve. Beskrajno te volim, neka te dragi Bog čuva - istakla je Đoganijeva, koja s Markom Miljkovićem ima i ćerku Lanu.  

Bonus video: 

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Možda vas zanima

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike