"Preterala je, tužba stiže"! Harem Girls besne na Maju Nikolić, videće se na sudu!
Smatraju da je pričala gluposti
Grupa "Harem Girls" osvojila je protekle večeri na "Pesmi za Evroviziju '25" drugo mesto u finalu, a nakon toga su prokomentarisali Maju Nikolić.
Kao što je poznato, Maja je ispala u polufinalu, a iako je prvo tvrdila da nije razočarana, ona ne prestaje da vređa sve ostale učesnike.
24sedam/Anja Nikolić
Na tapetu su joj se našle i "Harem Girls", koje su najavile da će je tužiti. Naime, upitane o tužbi, nakon što je završeno finale, one su se prvo zbunile, ali onda nisu štedele reči o Nikolićevoj.
- Mi smo rekli? Onda ćemo tužiti! Ne može da priča gluposti - rekla je jedna od njih, a druga se nadovezala:
- Stvarno je preterala. Meni je to možda najružnije iskustvo od svega, od početka. Neko ko pre polufinala priča super o nama, kao "Bravo, hrabro" i onda ispadne, bez ikakve naše odgovornosti, ispadne zato što je predmet sprdnje u državi. Ružne reči su upotrebljene, mi nismo narkomani, nismo upitnog morala.
ATAImages/ Antonio Ahel
Ova cela zavrzlama će, kako se čini, epilog dobiti na sudu.
- Tužba stiže, ne znam gde živi, ali stiže! - rekla je jedna od njih, te dodala da su voleli ranije njenu pesmu, ali da to više nije slučaj.
Bonus video:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari