"Nisam spavala dva dana i dve noći, sine moj..." Marija Šerifović prvi put o danu kada je postala majka
Srećna i vesela atmosfera u njihovom domu
Pevačica Marija Šerifović ne može da sakrije sreću koju oseća kao majka, a svaki trenutak provodi sa svojim malim naslednikom, sinom Mariom.
Danas je poseban dan za Mariju, jer njen mali dečak slavi svoj prvi rođendan. Ovaj trenutak je emotivan i važan za pevačicu, koja sa ponosom ističe koliko uživa u majčinstvu.
Marija je na Instagramu podelila emotivne reči koje su oduševile čitavu javnost.
- Nisam spavala dva dana i dve noći. U 2 sata iza ponoći smo se spakovali i krenuli u bolnicu. U apsolutnom miru i sreći. Slusali smo ceo dan i celu noć "What a Wonderful World" - započela je Marija, pa nastavila:
- Čini mi se da je moj voljeni Los Anđeles te noći bio najlepši. Da su zvezde sijale nikad jače. Krenuli smo da dočekamo na svet tebe, mali moj, najlepši. Pitaju me sine, je l' mi se život promenio? A ja ne znam ni kako da im objasnim koliko se promenio... Ne znam kako da im objasnim kako je moguće da se toliko neko voli. Kažu da deca biraju svoje roditelje... A meni ne preostaje ništa, već da se do svog poslednjeg dana pitam čime sam ja tebe, takvog savršenog, zaslužila. Srećan ti rođendan, sine moj. Volim te.
Njena emotivna objava dirnula je mnoge, a fanovi su odmah uputili brojne čestitke Mariji i njenom malom Mariu.
Bonus video:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari