Zorannah se ponovo seli u Belgiju zbog dečka: Otkrila da li je razočarana i kad joj sledi susret s bivšim!
O ovome je već obavestila pojedince jer „ne želi da kroz to prođe sama"
Blogerka Zorana Jovanović, koja se proslavila kao Zorannah, otkrila je u svom najnovijem vlogu da se - ponovo seli za Belgiju. Njen dečko, golman Eloj Rum, potpisao je ugovor s jednim tamošnjim klubom koji ističe krajem idućeg maja. Međutim, prema njenim rečima, svakako su mu brojne opcije ostale na raspolaganju, pa nije sigurno koliko će se u stvari tamo zadržati.
Odgovarajući na pitanja fanova - da li je razočarana što ne idu za Ameriku, te „da li samo glumi da je zadovoljna njegovom odlukom", objasnila je:
„Budžet je problem!"
Zorannah, Youtube screenshot / Zorannah
- Prvo, on je trebalo mnogo ranije da potpiše ugovor. Sada je sredina oktobra, od juna do danas milion puta je to mogao da uradi. Znala sam da su male šanse za MLS u tom peridu, jer je to njima sredina sezone koja se sada završava. Tako da, tamo je najbolje ići u januaru. Po pitanju leta, šanse su veoma male jer niko neće da menja golmana četiri meseca pred kraj sezone, osim ako se golman ne povredi, ali problem sa MLS-om i sa dosta klubova jeste budžet. Imaju određeni budžet od lige za tu godinu i kada ga dostignu onda ne mogu više nikoga da dovedu. To je bio slučaj. Imali smo jedan klub koji je mogao da se desi u septembru, u Americi. Međutim, nisu imali budžet ni da ga stave na minimalnu platu, na šta mi svakako ne bismo ni pristali, ali pričam kakva je bila situacija.
Potom, Zorannah je objasnila da je Eloj otišao „iz te priče" s jednom od najvećih plata golmana, pa da je „lestvica zato prilično visoko".
Zorana jovanović, Youtube screenshot / Zorannah
- Kako je vreme odmicalo, mi smo bili u fazonu da možda to tako treba da bude, da je to najbolja opcija za nas i, iskreno, još uvek postoje četiri kluba u opticaju, znači mi ne znamo šta će se desiti. Jesmo ovde potpisali do kraja sezone, ali kako to biva u fudbalu, prosto, svašta može da se dogodi - govorila je na svom Jutjubu.
Tu se, svakako, nije zaustavljala.
„Hoću da se vratim u Ameriku, ali..."
- Da li sam razočarana? Ne. Hoću da se vratim u Ameriku, on to zna, kao i svi. On, isto, želi da se vrati za Ameriku, međutim, ovo je bio najbolji potez što se njegove karijere tiče. Ako niste upućeni u fudbal, postoje top lige na svetu, jel tako. Imate top 10 liga i, verovali ili ne, Holandija koja je doskora bila u top pet, potpuno je ispala iz top 10. Potpuno su pukli sa fudbalom, ne znam šta se ovde dešava, nemaju nijednog „star" igrača, sve je otišlo dođavola, a MLS je trenutno na devetom mestu te liste. Belgija je na osmom. Tako da, što se njegove karijere tiče, ovo je bio najbolji mogući potez - pričala je Jovanovićeva, ističući kako joj je karijera izabranika na prvom mestu.
Zorana Jovanović - Zorannah, Youtube screenshot / Zorannah
- Mogu ja da živim gde god hoćete. To sam mali milion puta rekla, dok sam sa njim, ne zanima me gde sam. Volela bih, ja kao ja, da idem svakako u Ameriku. U Holandiji sam imala veliki problem sa nekim drugim stvarima. Znam da se svi sprdaju na račun prodavnica, ali to je samo šlag na torti. O drugim stvarima ne pričam na internetu zarad sebe, prosto ne želim da neke stvari budu javne, da bi mi bilo lakše da rešim svoju situaciju. U Belgiji bi to sve treblo da bude mnogo lakše, jer on nije Belgijanac, ali videćemo. To je prepreka koju treba da pređemo početkom novembra, prvo treba da rešimo stan - kazala je onda ona, pa se osvrnula na svoju nekadašnju situaciju, kada ju je ljubav bila odvela baš u Belgiju.
Danijel Milićević
Zorannah je, podsetimo, svojevremeno bila u vezi s fudbalerom Danijelom Milićevićem. Ista je, prema ondašnjim napisima, „pukla" posle oko dve godine, nakon čega se ona spakovala i vratila za Beograd posle i zajedničkog života u Belgiji gde je on igrao za Gent, a potom i u Francuskoj za Mtez. Kako je bila otkrila - s njim je bila veoma nesrećna, često je plakala i on ju je, navodno, bio mnogo razočarao.
- Čitala sam razne komentare, „tebi je u Belgiji bilo s*anje, bila si nesrećna"... Da se razumemo, meni je u Belgiji bilo s*anje jer sam ja bila nesrećna u prethodnoj vezi. Sa druge strane mi je bilo prelepo. Imala sam dosta društva, bilo je dosta naših... Dakle, nikada mi nije bilo dosadno. Bilo mi je dosadno sa njim, što se odrazilo na moj izgled. Izgledala sam kao uvenula lala, ali to su neke druge stvari. Ovako mi je bilo fenomenalno. Bolje nego ovde. Osnovala sam (u Holandiji) neka prijateljstva, ali niko nije živeo u Arnemu i to (mi) je bilo teško - otvorila je bila dušu, pa dodala kako Eloj sada ima 35 godina, te da „nema vremena za pogrešne poteze u karijeri, samo one prave, a to je sada Belgija".
Dotakavši se bivšeg, s kojim će se i susresti sredinom decembra zbog utakmice koju Rum igra protiv njegovog tima, objasnila je:
Zorannah, Youtube screenshot / Zorannah
- Prva stvar, mi smo u potpuno drugom gradu. Međutim, igraju utakmicu protiv dotičnog tima 15. decembra tamo. To će verovatno biti čudno, ali već sam krenula da regrutujem ljude koji će ići sa mnom jer ne želim tamo da idem sama.
Rum, sa druge strane, u prilici je da mnogo lakše viđa ćerku Lalu u Belgiji, nego da je otišao, na primer, u Ameriku ili čak Izrael, što je takođe bila jedna od dobrih opcija, ali su od toga prilično brzo odustali:
- Mnogo će je lakše viđati nego da smo u Americi ili bilo gde drugde. Lala je nekih dva, dva i po sata od nas. Neće moći da je viđa svake nedelje, to je činjenica, kao što je ovde mogao, ali ni to nije toliko loše jer će moći da ima koji slobodan dan, što cele prošle sezone nije imao. Lala ide u školu svaki dan, pa i da hoće, ne može često da dolazi, ali, izorganizovaćemo se - zaključila je Zorannah.
Bonus video:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari