Zorica Brunclik doživela veliku neprijatnost! Istraga je u toku, traži se počinilac: "Ovde je jasna zla namera!"
Sve folkerkine pesme su obrisane sa kanala
Pevačica Zorica Brunclik poseduje karijeru dugu pet decenija, a ove godine joj je predsednik Srbije Aleksandar Vučić lično uručio zlatnu medalju za zasluge.
Prepoznatljiva po mnogim hitovima, ali i nesvakidašnjoj frizuri, Zorica je kroz godine rada zadobila ljubav publike koja prati njen lik i delo. Međutim, pevačica se nedavno susrela sa velikim problemom zbog kog su i njeni obožavaoci ostali zabrinuti.
Naime, nedavno je sa Jutjuba uklonjen kanal Zorice Brunclik. Fanovi su ostali uznemireni i pitaju se gde su sve pesme njihove omiljene pevačice.
- Pre desetak dana neko je hakovao Zoričin e-mail, ušao je na njen "YouTube" kanal i obrisao sve pesme. Obično, kada neko to učini, on zloupotrebi pretplatnike za reklamiranje nekog svog sadržaja. Tako da je ovde jasna zla namera da se sve uništi i tako direktno nanese šteta Zorici. O svemu su obavešteni provajderi, oni su u kontaktu sa centralnom administracijom "YouTube"-a, tako da je istraga u toku, a ako se na taj način ne dođe do počinitelja ovog dela, u ceo slučaj će biti uključeno i Odeljenje za visokotehnološki kriminal - saznaje "Espreso" od izvora koji je upućen u ovu aferu.
Podsetimo, Zorica Brunclik je 1975. godine snimila svoju prvu ploču za PGP pod nazivom "Ne daj da nas rastave“, a pored njenog imena i prezimena na istom našao se i nadimak - Nina.
Na estradi je bila napravila veliki bum i prodala je u preko trista hiljada primeraka. Kako je krenula dobrim putem, pevačica je nakon godinu dana izdala još jednu ploču, piše dalje "Grand onlajn", gde se našla pesma "Donela te sreća meni“ i na tom albumu je bila potpisana prethodno pomenutom nadimkom.
Kada je došao red na treću ploču, međutim, tada je uz sliku stajalo samo njeno ime i prezime, Zorica Brunclik. Pevačica nikada nije otkrila zašto se tačno "odrekla" nadimka.
Bonus video:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari