Oglasila se sestra Asmina Durdžića: Razočarao me je kao brat i kao muškarac!
Osvrnula se i na uvrede Maje Marinković...
Sestra Asmina Durdžića, Minka, oglasila se za jedne medije nakon što je Maja Marinković (takođe aktuelna učesnica "Zadruge 9 - Elite") i na njen račun protekle subote iznela teške optužbe. Onda, podsetimo, došlo je bilo do žestoke svađe između nje i Durdžića, nakon koje su bili i raskinuli.
Marinkovićeva je pred svim zadrugarima, ali i naočigled publike, Minku nazvala promiskuitetnom, te istakla da joj je "sam Asmin govorio najgore moguće stvari o Minki", koju je optužio da je "laka, te da često menja intimne partnere".
Maja je psovala Asmina, članove njegove porodice, govorila kako Alibabin otac Mustafa "opšti sa sopstvenom ćerkom", pa je zadrugar tako, besan, raskinuo s njom, a najmilijima poručio "da ga se slobodno odreknu preko novina ukoliko se budu pomirili". Nekoliko sati kasnije, međutim, usledilo je pomirenje - ozvaničeno intimnim odnosom.
Maja Marinković, Printscreen / Zadruga Official
Minka, posle svega, nije prećutala.
- Da bi Maja mogla da me povredi, morala bi da ima bilo koju ulogu u mom životu - kazala je najpre za "Pink.rs", a onda dodala da ju je brat veoma razočarao: Asmin me je kao brat i muškarac koji bi trebalo da zaštiti svoju porodicu jako razočarao - jasna je bila ona.
"Karton liga!" Bivša zadrugarka žestoko oplela po Maji Marinković: Da u ovu priču nije ušla, nigde je ne bi bilo!
ATAImages/M. P.
Bonus video:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari