aktuelno

Ispala iz "Elite 9", pa oplela samo tako: Ako on pobedi, ja ću da se šlogiram!

30.06.2026

21:40

0

Autor: M. G.

Smatra da ovaj zadrugar tako nešto uopšte ne zaslužuje

Google Dodaj 24sedam kao Google izvor
Ispala iz "Elite 9", pa oplela samo tako: Ako on pobedi, ja ću da se šlogiram!
Vanja Prodanović - Copyright ATAImages/M. M.

Vanja Prodanović koja je nedavno ispala iz trke za glavnu nagradu "Zadruge 9 - Elite" otvorila je dušu za jedne medije, pa najpre ispričala kako joj s rijaliti imanja nedostaju samo neki učesnici s kojima je uspela da ostvari lep, prijateljski odnos. Određena ekipa, međutim, nimalo joj se nije dopala.

Isto tako, prilično žali i zbog nekih svojih postupaka. 

- ...Sinoć sam legla, vrtim se u krevetu, san mi se poremetio. Shvatam, nedostaje mi Ivan. Pomislim, šta rade Tanja i Anastasija, pa da budim Hanu i Nerija... Srodila sam se sa njima, da li je neka navika, šta li je, ali dragi su mi postali i nedostaju mi - počela je Vanja, čiji je odnos sa Marinkovićem i te kako intrigirao. 

"Volela bih da budemo u vezi!"

Ispala iz "Elite 9", pa oplela samo tako: Ako on pobedi, ja ću da se šlogiram!Ivan Marinković, ATAImages/Antonio Ahel
 

- Nemam predstavu šta će biti sa nama. Znatiželjna sam. Čekam da vidim kakvog je on razmišljanja. U kakvom će biti raspoloženju. Mislim da neće biti ništa, da nije "kliknulo", da će ostati na nekom poznanstvu; ja bih volela da budemo u vezi. Bio bi nam bolji odnos napolju. Unutra je dosta pritiska. Nezdravo je da si upućen konstantno na partnera. Ljudi stalno prate i spletkare. Dođe i do nekih čarkica. Svaki odnos bolje funkcioniše napolju - smatra ona, koja je potom dala svoj sud i o njemu kao ocu, svakako uzimajući u obzir to da trenutno sa svojom decom gotovo i nema kontakt. 

- Osetljiva sam na tu temu. Razvod mojih roditelja je bio mukotrpan i dugačak. Nekako mogu da se poistovetim. Kada su roditelji razdvojeni, a jedan je onemogućen da viđa dete, tužno mi je to i verujem da mu deca nedostaju. Nervirala sam se uvek kada mu neko kaže da je loš roditelj. Osećam bes. Volela bih da bude srećan i to nekako sredi - izjavila je Prodanovićeva, pa se potom dotakla Asmina Durdžića i Bore Santane, te žestoko oplela. 

Oni su je, naime, "najviše povredili".

Ispala iz "Elite 9", pa oplela samo tako: Ako on pobedi, ja ću da se šlogiram!Asmin Durdžić, ATAImages/Antonio Ahel
 

- Asmin i Bora, bez premca. Mislim da je to negde utisak većine. Maltretirali su i šikanirali ljude koji to nisu zaslužili. Baš su otišli u ekstreme. I morbidni, nasilni i naporni. Sa Asminom od starta imam neke sukobe; ja ću da se šlogiram ako on pobedi. Biću na aparatima nedelju dana. To će biti nezasluženo. Mislim da postoji grupa ljudi, očeva, sa sličnom situacijom, pa se poistovećuju. Možda bih samo tako mogla da razumem njegov neki visoki plasman - oštra je bila ona. 

Svojom zaradom, pak, prilično je zadovoljna. 

- Prezadovoljna sam honorarom, mada mi (to) nije toliko bilo bitno. Imam još uvek finansijsku podršku roditelja. Novac ću uložiti u kurs za nokte. To mi je zanimljivo. Vidim sebe u nekom salonu kako povremeno radim - kazala je, a onda se osvrnula na Filipa Đukića, njihovo intimno druženje, pa i na Aneli Ahmić. 

- On mi je nepoverljiv, kada su u pitanju emocije. Mislim da više želi sa nekim da ubije vreme. Možda mu neko bude zanimljiv, ali da tu ima nečeg dubljeg, ne verujem. Mislim da je njoj odnos sa njim samo poniženje. Svaka će sa njim biti okarakterisana kao laka, jer nas je toliko već načičkao. Mislim da je samoživ i da nema tu dubine. Sa Aneline strane vidim malo veće emocije i očekivanja da će reći da su u vezi... Bilo mi je neprijatno što sam "Filipova utorak devojka". Svesna sam da je to bio moj kiks. Nisam sebi dala za pravo da režim na druge ljude, jer sama to dozvolila. Ne bih ponovila to sa njim u spoljnom svetu. Kad sam videla kako su druge prošle, jadna Kačavenda, razapeše je - prokomentarisala je Vanja, koja Milenu smatra dobrom osobom, za razaliku od nekih.

Ispala iz "Elite 9", pa oplela samo tako: Ako on pobedi, ja ću da se šlogiram!Milena Kačavenda, ATAImages/Antonio Ahel
 

- Mislim da je bila sa Janjušem, ali sa Anđelom ne. Ona mi je rekla da ga je samo navlačila. Iznervirana sam bila što je to dozvolila sebi. Nemam toliko loše mišljenje o njoj. Kvalitetna je žena. Žao mi je što se srozala i otišla u ekstreme - poručila je Prodanovićeva, koja o Terzi, pak, nema lepo mišljenje. 

"Iskompleksiran, primitivan i priglup!"

- Terzu baš ne volim. Jasno prema njemu pokazujem tu negativu. Mislim da ima dobru dušu, ali je primitivan, iskompleksiran, šlihta se svima, nerealan, beskarakteran. Malo je i priglup. Sofija je emotivni hendikep. Mislim da će joj se Dane javiti kada izađe i da će ona to prihvatiti oberučke. Čula sam je kako priča u garderoberu: "Još 20 dana. Sve bude po mom". Moj utisak je da hoće da opere sebe, da sroza Terzu, a kada izađu da je on neće interesovati - veruje ona, koja je potom razmislila i na temu pobednika "Elite 9". 

Ispala iz "Elite 9", pa oplela samo tako: Ako on pobedi, ja ću da se šlogiram!Sofija Janićijević, ATAImages/Antonio Ahel
 

- Matora mi je ekstra, iako mislim da me nešto ne gotivi. Ona mi je realna i mislim da je zaslužila da bude nagrađena. A ovi drugi, tu sam pristrasna, Hana i Nerio su mi dobre dve napaćena duše. Mnogo su mi dragi i volela bih da dobiju novčanu nagradu, da malo urede svoj život. Zaslužili su - zaključila je Vanja, koja planira da tokom leta ode u Grčku na odmor, a onda bi rado ušla i u "Elitu 10", ukoliko dobije poziv. 

(Blic)

Bonus video: 

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Možda vas zanima

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike