Vučić podelio snimak novog autoputa: Pogledajte kako izgleda! (VIDEO)
Zajedno gradimo budućnost! Ponosan na Srbiju i njene građane, poručio je predsednik
Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, objavio je novi snimak sa Moravskog koridora.
On je na svom Instagram nalogu prikazao završne radove i spremnost deonice za otvaranje.
Zajedno gradimo budućnost! Ponosan na Srbiju i njene građane!
Pročitajte još:
Petković: Kurti sprovodi aparthejd nad Srbima
Tanjug/Sava Radovanović
Bonus video
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari