Brnabić patosirala ustaše: Vi i Tompson ste Hrvatskoj najveća kazna!
Očitala je bukvicu ustašama u svom stilu
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić očitala je bukvicu ustašama u svom stilu.
- Opa, evo i ustaša iz Domovinskog pokreta! Pa, od svih, baš vi da se oglasite! Vaša gostoprimljivost, ljubav i uvažavanje srpskog naroda nadaleko su poznati. O tome najbolje svedoče 1995. i 1941. godina. Idi, Ante, i ti i Tompson, i vaš ustaški pozdrav „Za dom spremni“. Ne bih ja Hrvatskoj poželela nikada nešto tako loše kao to da su takvi ministri u vladi te, ili bilo koje druge zemlje! Dovoljna si kazna. I, da - to što takvi štite i zastupaju blokaderski pokret u Srbiji više govori o tom pokretu nego što bih ja ikada rekla! 'Aj, hvala ti što si se javio sam!
Mali: Opozicija dovela Srbiju do bankrota, smeta im što Kina poštuje Vučića
Tanjug/Amir Hamzagić
Bonus video:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari