aktuelno

Pola plenuma igra Monopol, druga polovina "bleji"! Šok dokumenta pokazuju da su "pukli" (FOTO)

01.08.2025

17:45

0

Isplivao dokument iz Zapisnika sa sednice održane 31. jula

Google Dodaj 24sedam kao Google izvor
Pola plenuma igra Monopol, druga polovina "bleji"! Šok dokumenta pokazuju da su "pukli" (FOTO)
Filološki fakultet u Beogradu - Copyright Printscreen/Google Maps

Blokaderi sa Filološkog fakulteta u Beogadu totalno su pukli.

Informer je došao do Zapisnika sa sednice održane 31. jula u kome doslovce piše da pola plenumu igra Monopol, "druga polovina bleji". 

Evo šta piše u dokumentu u integralnoj verziji.

1. Učestalost plenuma

Kolega predlaže da makar sledeće nedelje pokušamo da imamo plenume samo u ponedeljak, sredu i petak. Koleginica dodaje da je VSD sada samo petkom te nema smisla imati plenum svaki dan.
Da li smo za to da od sada plenume imamo ponedeljkom, sredom i petkom? – USVOJENO

Kraj najkraćeg plenuma ikada.

Pola plenuma igra Monopol, druga polovina "bleji"! Šok dokumenta pokazuju da su "pukli" (FOTO)Informer
 

Bonus video:

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Izvor: Informer

Možda vas zanima

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike