aktuelno

Vehabije i huligani nasrnuli na policiju: Evo ko stoji iza haosa u Novom Pazaru (VIDEO)

29.07.2025

17:49

0

Autor: 24sedam

Najveći haos izazvale su navijačke grupe "Ekstremi" i "Torcida", poznate po radikalnim ispadima i mržnji prema institucijama Republike Srbije

Vehabije i huligani nasrnuli na policiju: Evo ko stoji iza haosa u Novom Pazaru (VIDEO)
Copyright Printscreen /Informer

Novi Pazar je danas bio svedok brutalnog napada na državu i zakon - grupa radikalizovanih ekstremista i huligana, predvođena vehabijama i navijačima, krenula je u otvoreni obračun sa policijom ispred Državnog univerziteta u ovom gradu!

Identitet napadača je brzo otkriven, a na spisku onih koji su kamenicama i flašama napali pripadnike Ministarstva unutrašnjih poslova nalaze se: Arman Šabanović, Edis Šemsović, Harun Čorhamzić, Haris Nezirović i Dino Ibrović, svi poznati po ekstremnim stavovima i nasilnom ponašanju.

Najveći haos izazvale su navijačke grupe "Ekstremi" i "Torcida", poznate po radikalnim ispadima i mržnji prema institucijama Republike Srbije. Posebno se istakao Dino Ibrović, vođa navijačke grupe koji se nije libio da povede rulju direktno na policiju!

U neredima je povređeno čak šest policajaca, a oštećen je i izlog na ulazu u univerzitet, dok su kamenice i flaše letele na sve strane.

Pored navijača i vehabija, u organizaciji napada učestvovao je i Izet Rizović, aktivista Stranke pravde i pomirenja i blizak saradnik Usamea Zukorlića, što baca dodatnu senku na pokušaje destabilizacije koje očigledno neko pokušava da zapali iz političke pozadine!

Bonus video: 

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike