Poznati albanski lobista posetio studente! Evo sa kim se sve susreo ljubitelj bande iz Prištine (FOTO)

13.02.2025 | 10:02

Važno je napomenuti da je Džozef nedavno imao bezbroj sastanaka sa albanskim i pro-albanskim zvaničnicima

Copyright Printscreen/Youtube/Civil

Edvard Džozef sa Džons Hopkins Univerziteta u SAD-u dao je podršku studentima koji mesecima blokiraju Srbiju, piše Informer.

Važno je napomenuti da je Džozef nedavno imao bezbroj sastanaka sa albanskim i pro-albanskim zvaničnicima. 

Ovo su samo neke od njih:

Sastanak sa Petritom Selimijem, zamenikom ministra u Tačijevoj vladi.

Printscreen
 

Sastanak i uručivanje nagrade Ramušu Haradinaju, albanskom teroristi  tzv.OVK.

Printscreen
 

Sastanak sa Avdulahom Hotjem, bivšim premijerom privremenih institucija u Prištini. 

Printscreen
 

Sastanak sa Haradinajem.

Printscreen
 

Podsetimo, Dinko Gruhonjić, osvedočeni srbmomrzac koji se zalaže za "republiku Vojvodinu" i njeno otcepljenje od Srbije i Srbe naziva "genocidnim", prema svemu sudeći ovu opasnu strategiju smišlja u dosluhu sa pojedinim Amerikancima!

Informer
 

Dinko Gruhonjić, programski direktor NDNV i profesor na Filozofskom fakultetu u Novom Sadu, sastao se sa Edvardom Džozefom, višim istraživačem Instituta "Džon Hopkins" u SAD.

Bio na protestima

Posebno je zanimljivo to što je ovaj isti Edvard Džozef bio na protestu u Novom Sadu, gde je u stopu pratio demonstrante.

Informer
 

Nakon što je demonstrirao sa takozvanim "studentima", Edvard Džozef je posetio i Advokatsku komoru Vojvodine, čiji advokatu štrajkuju!

Edvard Džozef nije ovde završio svoju misiju, već je kasnije ušao i na Filozofski fakultet.

Informer
 

Bonus video:

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam

Izvor: Informer