aktuelno

Cirkus! Lažni desničari kandidovali čoveka koji je podržao one kojima je Srebrenica genocid, a Kosovo nezavisno! (VIDEO)

07.11.2023

09:54

0

Autor: Redakcija 24sedam

Kao svog kandidata za gradonačelnika Beograda predstavili čoveka koji je prošle godine javno podržao koaliciju MORAMO

Cirkus! Lažni desničari kandidovali čoveka koji je podržao one kojima je Srebrenica genocid, a Kosovo nezavisno! (VIDEO)
Ilustracija - Copyright Antonio Ahel/ATA Images/Facebook

Nužda zakon menja, pa su tako i lažni desničari i lažne patriote poput predsednice Zavetnika Milice Đurđević Stamenkovski i lidera Dveri Boška Obradovića iz nužde, koja u ovom slučaju predstavlja želju za vlašću, promenili zakon, koji predstavlja njihovu politiku, i kao svog kandidata za gradonačelnika Beograda predstavili čoveka koji je ranije pružao podršku onima koji priznaju genocid u Srebrenici, a Kosovo im je nezavisno!

Gospođa Stamenkovski i lažni patriota Obradović su na ovim izborima kandidovali Ratka Ristića za gradonačelnika prestonice, čoveka koji je prošle godine javno podržao koaliciju MORAMO koju čine:

– Ne davimo Beograd i Zelenović koji su za sankcije Rusiji
 

– Ne davimo Beograd, Ćuta i Zelenović kojima je Srebrenica genocid

 

– Dobrica Veselinović kome je Kosovo nezavisno i „završena stvar“
 

– Biljana Stojković koja se zalaže za ukidanje nadležnosti Republici Srpskoj i Miloradu Dodiku.

 

 

Ovo je još jedan u nizu dokaza da su isti i levi i tzv. desni, da politiku nemaju, i nije im važna, već da se jedino vode željom da sruše predsednika Srbije Aleksandra Vučića i dočepaju se fotelja.

Bonus video

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Možda vas zanima

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike