Kortni Koks ne može da poveruje u jednu stvar vezanu za "Prijatelje": Otkrila šta misli o nastavku serije (FOTO)

26.09.2024 | 08:45

Autor: Dejan Ćirić

"Srećna sam što se nastavlja kroz sve generacije", naglasila je glumica

Copyright Profimedia

Kortni Koks ne može da veruje da serija “Prijatelji” traje već 30 godina. Govoreći o tome na konferenciji u Malibuu, šezdesetogodišnja glumica je rekla da joj nije jasno kako je vreme tako brzo proletelo.

Profimedia
 

“Prijatelji” su premijerno prikazani na NBC-ju 22. septembra 1994. Serija je imala 10 sezona, do 6. maja 2004. godine.

Nezaboravnu šestorku u jednom od najvećih televizijskih fenomena svih vremena igrali su pored Kortni, Dženifer Aniston, Metju Peri, Lisa Kudrou, Met Leblank i Dejvid Švimer

Profimedia
 

- Monika je živa i zdrava. Da li se šališ? - rekla je Koks za People.

Teško je pokušati da se bilo šta ponovi

Glumica je priznala da danas ne gleda seriju toliko često.

- Ali kad god naiđem na nju, ne mogu da ne pogledam. Ta serija je neverovatna. Svaka šala se drži, svi likovi su tako fantastični, mi smo imali najbolje pisce na svetu. Srećna sam što se nastavlja kroz sve generacije.

Profimedia
 

Koks kaže da “ne može da zamisli” da se ponovo pokrene serija.

- Teško je pokušati da se bilo šta ponovi. Ovo je već dovoljno posebno - zaključila je. 

Bonus video:

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam