"Molimo vas da vodite računa o grobovima": Morbidnom fotografijom objavljen kraj snimanja filma "Nož u leđa 3" sa Danijelom Krejgom (FOTO)

20.08.2024 | 07:40

Autor: Dejan Ćirić

Premijera je planirana za sledeću godinu

Copyright Profimedia

Završeno je snimanje trećeg nastavka popularnog detektivskog filma "Knives Out" (Nož u leđa), otkrio je reditelj Rajan Džonson.

Profimedia
 

U objavi na društvenoj mreži X on je objavio da je završen rad na ostvarenju pod nazivom "Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery", koji je nastavak filmova "Knives Out" iz 2019. godine i "Glass Onion: A Knives Out Mystery" iz 2022. godine.

Posebno snimanje

Ispod prilično morbidne fotografije na kojoj se vidi groblje i natpis: "Molimo vas da vodite računa o grobovima", Džonson je napisao:

 

 

"I to bi bilo to za 'Wake Up Dead Man'. Tako brzo je prošlo! Najbolja ekipa, najbolja glumačka postava, ovo je bilo zaista posebno snimanje i jedva čekam da sastavim sve delove".

Očekuje se da će film biti objavljen tokom sledeće godine. U glavnoj ulozi detektiva Benoe Blanka vraća se Danijel Krejg, koji je u trećem delu filma gotovo neprepoznatljiv.

 

 

Njemu će se pridružiti Džoš Brolin, Kejli Spejni, Endrju Skot, Mila Kunis, Glen Klouz, Džoš O' Konor i mnogi drugi.

Bonus video:

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam